mmmm, sjetio sam se nečega, a punica mi obožava ribu :)))....................................
Pancho
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedem samo pastrvu... :D
sa
sakyosijek
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Odakle vam to da se riba zove fuga?Mislim da je ispravno fugu ili po nasem kuglakoz!Fuga,pa nisu to plocice keramicke
milanmilan
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Čiji reporter i koji list i kakav nepoznati ribar ?? kakve zlonamjerne neistine. sva sreća da stranci ne puš* takve fore a ni hrvati, pa će se i dalje dolazit
i u naš lijepi Dubrovnik i na naš lijepi Jadran.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Bit će japanskih turista :))
Crna Dalija
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Japancima je ta riba specijalitet. Ne znaju je spremiti svi kuhari.A koliko znam, ribari ju hvataju na dubinama, gdje naši ne love. I još njezin otrov u neletal
nim dozama... svašta se tu dogodi!
Prikaži još ↓
DB
Danijel Bedic
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
brzo neka je ribari ulove i cim prije je servirajte nasim politicarima,kao naj vecu morsku deliciju:))
lu
lukica25
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
takav sličan članak je već bio prije kojih godinu dana, al dobro, upozorenja nikad dost
Jo
JosipaHendrix
6.5.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako naši novinari 'uvijek'prvo istraže prije pisanja članka... Uglavnom, tamo u aziji su te ribice izrazito otrovne jer jedu posebnu vrstu bakterija koje proiv
ode taj otrov. Inače, u Aziji postoji uzgajalište fugu ribe u velikim bazenima gdje ih hrane hranom za 'obične' ribe. Te uzgojene fugu nemaju ni kapi otrova u sebi.;)
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .