Veliki vodje putler i kim,se boje i kakicu ostaviti gdje joj je mjesto i pustiti vodu. Zasto sve to kad su tako omiljeni?
vi
vinja
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Znači li to da se Kim s nikim ni ne rukuje ili su zaboravili tu pojedinost.
SR
Sunshine Reggae
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Po ovoj slici može se zaključiti samo jedno :" Putin gleda u Kima u nevjerici kolko netko glup može bit" haha
ar
argh1
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Hrpa diktatora na jednom mjestu. Ovi su pobili MILIONE samo svojih ljudi. Drže ih u gladi i neimaštini, kako neće onda ubijati i mučiti druge.
OB
OBJEKTIVNIopettu
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kod njih je za male ljude zivot stao. No, oni su smrtnici koji se zavrsiti samo malo kasnije od drugih.
Sp
Springsteen
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kome treba njegov DNK...
N A Š1
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pokretna septička jama........
f4
fantom 48
5.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Izopačenici vremena.
Ca
Captiosus
4.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedan pametan čovjek je rekao: "Kad bi glupost boljela ljudi bi vrištali do neba."
ma
markomare1
3.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Putin danas ujutro, sada kim, tko ce do zore još skupljat svoje fekalije jedva cekam da saznam, laku noc
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .