preživio sam rat, a sad stradati od seljaka,pijanca i kretena koji živi na cesti.znam takvu stoku dobro. pajseri,utoke , jbš kurve po stajalištima....to ste vi
, kamionđžije.
Prikaži još ↓
ta
tahuti
31.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
šipu racku,u italiji i tu i gdje god bio,mat... ti...j...
ag
agrdan
31.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
Tužno za reči ali katkada mi je drago da im se to desi jer je to jedan manje koji će naletiti na mene ili nekog drugog koji pazi ili na neko dijete. Žao mi je v
ozača kamiona, ni kriv ni dužan a nastradao je.
Prikaži još ↓
el
elizabetha
31.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
ypsilon je strava i užas...cesta koja je tako nepregledna...stalno se nešto dešava na toj cesti....to je cesta smtri
mooc
31.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
a brate dobar kombi ko avion mi izgleda haah,stoka koja nezna upravljat motornim vozilima pa gledam ih svaki dan i treba tako kad se drkaju samo ugrozavaju ljud
e oko sebe i ko ih jebe kaze vam vozac kamiona iz italije nek svi poginu koji misle da su na cesti najpametniji xD
Prikaži još ↓
Ze
Zeljk0
30.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
ti kombiji su ko mrtvački lijes, sigurnost im je ravna nuli
ta
tahuti
30.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
y = smrt.
ta
tahuti
30.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
niti si pismen,niti pametan-ernesto. čitaj ponovo-slovo po slovo ,polako.
so
sonijakodimi
30.7.2009.
Uređivanje komentaraOdustani
da se manje divlja i pazi na cesti di ovakvih situacija nebi dolazilo
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .