SRAMOTA !! Pa jeli to moguće ? Gdje su inspekcije ili samo na janjetini ? Ovo je moglo završti kobno da je neko dijete bilo na mjestu gdje se urušio gat !??Ali
na još veću tragediju možda je novac za obnovu završio u nečijem ðžepu !!!!?
Prikaži još ↓
ro
rođo221
10:00
Uređivanje komentaraOdustani
Sve se zna o stanju pontona u ACI Žut. Napravljena 1984.godine nije se uložio ništa, a nisu ni isplaćeni vlasnici kojima je zemlja oteta, do dana današnjeg. Ima
ta marina afera, o korištenju lož ulja za struju, a naplaćivalo se da se agregati koriste na naftu. Pitanje gdje je razlika u cijeni završavala. Na čelu ACI Žut marine dugi niz godina je Filip Kulušić iz Murtera, HDZ - ovac, kojeg je tada na čelu postavio pok. Ante Markov Škrpun iz Murtera i to u doba kad je Škrpun bio na čelu Janafa, a tada je bila koalicija HDZ-HSS. Ništa bolja situacija nije ni u ACI Piškera na otoku Panituli u Kornatima, i tamo se pontoni raspadaju, ali direktora Filipa Kulušića (ima ingerenciju i na tu marinu) nije ni briga, on ionako rijetko dolazi na posao, a vrijeme krati vozeći se službenim gumenjakom i službenim golfom 7 obilazeći lokalne kafiće po Murteru.
Prikaži još ↓
Arch Stanton
09:48
Uređivanje komentaraOdustani
Nije mogla izroniti ???
Vl
VladimirPeričić
11:00
Uređivanje komentaraOdustani
Niš čudno, za krim. org. KRA DE SE-a, pametnome dosta.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .