Obavijesti
ISPOVIJEST VOZAČA 'Kosa mi je bila puna stakla, a putnici su vikali da žele izaći'
Piše Tina Jokić,
Komentari 126
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Pajser šoferu, pajser. Sve je to Bata riješio s pajserom po glavi.
ta
Kako losa droga u tom splitu kao i svugdje u hr..mijesaju sa otrovom za miseve i ostalim pa dolazi do ovog
jack_daniels_1
Da je marihuana legalna ne bi kemija radila zombije od ljudi.
Vlad
Sad se sindikati sjetili da bi napad na vozača trebao biti kazneno djelo!? Naši sindikati po mentalitetu se još uvijek nisu pomakli dalje od nabave svinjskih po Prikaži još ↓
da
prvo nije bilo 50 putnika vec je bilo njih 5 sto pisete jos nulu!!!!!!!
kormilar
Izgleda da vlada RH želi da se narod naoruža i da se sam brani od ovakvih agresivaca! Naime, ako država ništa ne poduzima, narod mora preuzeti stvar u svoje ruk Prikaži još ↓
Kl
Neko ti pajserom razbija šoferšajbu a ti uzmjesto da ga zgaziš i spasiš putnike čekaš da manijak uđe u bus , Imate sreće što ste živi.Sječam se na Držičevoj lik Prikaži još ↓
vo
Sasvim normalan dan u Splitu.
novival12🇭🇷✌
Dajte mu saznajte nalaz krvi da znamo za ubuduće od čega ovakav nastaneš, ovo od alkohola nije....
Stevo_Horvat
Prepisati drugi američki amandman pa bi narkić imao olovo u tijelu umjesto vozač staklo u kosi.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .