Rekao sam nećaku da jede janjetinu ali ne, potrošio je cijelu socijalu na trešnje,sad su mu koštice prokrijale v riti i zgleda natečeno.
ve
veselašljiva
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
nek ti strunu
BUZEM
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakva svinja zoka slučajni takva mast levičarska. Kakav zoka takav sdp! Jedna od najvećih razlika između čovjeka i leftarda je ta što čovjek nikada neće dozvoli
ti da idiot zoka slučajni postane vođa čopora !
Prikaži još ↓
iv
ivanos007
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Prodaješ trešnje po 20€ za kg? Brate jedi si ih sam.
Tata Secur
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
levičari nemaju pa ne kupuju....ja kupujem...radim....zaradjujem....zahvaljujem se HDZ koji je uredio državu i omogućio pristojan život
jt
jtnavrhu
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Imam osam trešanja.Berem ih samo ja i rijetko žena.Neće ih klinci ni krast ko mi nekad.Na poslu me živaju da ih donesem,a kad velim da nek dođu i naberu koliko
hoće niko se ne pojavi.Tak da mogu bit i 115 eura kaj se mene tiće.
Prikaži još ↓
BL Devin
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Najlakše je ajmekati i bjesniti nad cijenom iz fotelje, ali većina ljudi nema pojma koliki je uzgoj trešnje zapravo rizik. Imam u dvorištu par stabala (dvije s
rednje- dozrijevajuće i dvije novije kasne) i znam što pričam. Prvo strepiš od kasnog mraza koji u jednu noć pobr spomenute iše sve, pa onda gledaš u nebo hoće li kiša u krivi tren da plodovi popucaju. Zbog klimatskih promjena, njihovih bolesti,,,,, sve manjeg broja pčela (oprašivača) i ludog vremena morao sam prijeći na kasne sorte. Svoje voćke ne špricam ničim jer su za moju dušu, ali potpuno shvaćam ljude koji se time bave profesionalno. Ako želiš imati išta za prodati nakupcima ili na tržnici, jednostavno moraš ulagati u zaštitu od nametnika poput trešnjine muhe, lisnih uši i crva. Preparati, mreže protiv ptica i sustavi protiv mraza koštaju bogatstvo...............
Prikaži još ↓
baka Barica
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedem trešnje kod susjeda, tj dok on dođe s posla pola ih nema
pa
pakaš
13.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
dao sam si truda i provjerio, cijena tresanja u svicarskom lidlu 12,98 po kilogramu. znaci vjerojatno nemaju svojih tresanja ni u devetom mjesecu, cijena ista k
ao kod nas a standard mozda 5 puta bolji
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .