Jedino što u Hrvatskoj suštinski ne valja je pravosuđe. Te sve suce treba otpustit i pozapošljavat nove
Vo
VodoZenac
12:40
Uređivanje komentaraOdustani
Policija još nekako odradi posao u većini slučajeva....ali sudstvo u ovoj državi je........dno
da
dalda
12:52
Uređivanje komentaraOdustani
Sadistička hrabra ekipica cipelari čovjeka u nesvijesti i sutkinja ih pusti na slobodu,nevjerojatno,pa ta bagra ne zaslužuje hodati ovom planetom,pljuc.
silokombaj
12:45
Uređivanje komentaraOdustani
Ma svaka čast, a poslje kad se desi još veće sranje budu se svi čudili kao pura glisti....
Ma
MM and I
12:52
Uređivanje komentaraOdustani
Možeš misliti kako se osjećaju policajci koji rade na takvim predmetima, sve pošteno odrade, prikupe dokaze, provedu sate radeći na pojedinim predmetima, predaj
u ih sudskoj i vlasti, a onda ih ti uhljebi i neljebari puste ili donesu nekakvu ridikulnu uvjetnu presudu. To vam je Sizifov posao.
Prikaži još ↓
AR
AJ_Rimmer
12:42
Uređivanje komentaraOdustani
ček, jel' oni i dalje traže žrtvu?
ma
marjan0108
12:42
Uređivanje komentaraOdustani
Pod hitno ih učlaniti ako vec nisu (članovi ) u hdz
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .