Ljudi danas žive kao da ne postoji sutra, sve ide impulzivno, na prvu, nema razmišljanja, kao životinje. Tako se i tuku, da ubiju, nevjerojatno da život velikom
dijelu populacije ne znači ništa, čak ni njihov vlastiti.
Prikaži još ↓
queen13
10:24
Uređivanje komentaraOdustani
Koji bolesni ljudi… 🤬
buraz crni
10:17
Uređivanje komentaraOdustani
Ove nove generacije Z tj danas maloljetnici koji se tuku, bit će još gori! Nema nama pomoći!
Ma
Mara08
12:33
Uređivanje komentaraOdustani
Šta su radili u to doba na groblju?
Ha
Hausmeister
11:58
Uređivanje komentaraOdustani
Neće nas popraviti zakoni ni kazne nema spasa.
Popravit će nas samo ako se sjetimo da smo ljudi tek kad drugog gledamo kao čovjeka, a ne kao prepreku i opasnost
.
Kad opet počnemo govoriti dobar dan, hvala, mogu li pomoći i to stvarno misliti.
Kad se naučimo reći i izvini ako pogrešimo.
Malo razmislite svi o tome ,krenite prvo od sebe i upitajte sebe koliko puta ružno pogledam nekoga ili kazem nesto nekome iz auta.
Prikaži još ↓
BV
BOZO V
10:55
Uređivanje komentaraOdustani
Neka se brani sa slobode,on je iz ugledne obitelji.
Zo
Zoro007
11:26
Uređivanje komentaraOdustani
Napad ničim izazvan !
Croatia will not forget
10:27
Uređivanje komentaraOdustani
I sina i kćet sam još u prvom osnovne dao u UFC , naučio ih rukovati oružjem i nožem i uvijek im govorim “ nikad prvi ne napadaj nikoga “ no u obrani za život d
jeluj žestoko i ne biraj !! Eto noćni život , pravila ulice i situacija u koje su nas doveli političari propalim odlukama vode nas definitivno u sve zone samoobrane od napada !!!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .