zakon ste...svaka cast kako radite i jedni i drugi samo za svoju rit....sad ova vlada smjenjuje a smjenjeni dobivaju masne otkupnine kako to inace biva kod njih
,pa onda kad drugi dodu ovim ranije rade usluge a narod pusing ....super nam je
Prikaži još ↓
ke
kečomlat
17.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Šmrc...koja trauma...više neće biti direktori...nego pomoćnici direktora...užas...nadam se da će im Vuzemnica sjesti na račun kako i dolikuje... strašno...
li
liliana
18.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako je firma u dugu,nema otpremnina.Ukinuti tu glupost.Dižu kredite daju milijunske otpremnine.Jeste li vi normalni?
AA
Anto Antolović
18.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
nije sija nego vrat
Roy Ban
17.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako je lipo kad te smjene i dobiš otpremninu za cili život lipo živit bez dela :(((
teri2602
17.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo, krenulo je sa reformama, ovo će zaista popraviti gospodarsku sliku Hrvatske
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .