Nametnute su sve moguće sankcije Iranu a zbog čega? Zbog toga što želi biti SLOBODNA zemlja kao i sve ostale. Da može u svojim granicama sprovoditi svoje a ne n
ametnute zakone. T rebaju naplaćivati taksu na sve što prolazi kroz njihovo područje, kopnom morem, podmorjem, zrakom. Kome se ne sviđa, neka traži nove pravce.
Prikaži još ↓
Jopazg
18.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve vise razloga da se mule u haljinama smjeste tamo gdje im je i mjesto.
aj
ajapap700
18.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako su nam amerikanci minirali sjeverni tok da nam se prekine jeftina energija iz Rusije, ne vidim razlog zašto Iran ne bi njima tokove poremetio!
neidemdalje
18.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
ovi su ga stavili trumpeti i ne vade
ZG danas
18.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Aktiviranjem određenog amandmana u Americi cijeli ovaj prejadni cirkus bi završio.
neumoljivi
18.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo Iranci udaraj zestoko bez pardona po ćifutskoj njuški hehehe
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .