Kao azbest su ”riješili” već, a sad odjednom se skupila ta količina. Što nam rade..kriminal. Ah da to je kradeze.
Cornix87
16:18
Uređivanje komentaraOdustani
A ništa, bacit to negdje u Liku. Tako to HDZ radi.
ma
masterofdizaster
16:39
Uređivanje komentaraOdustani
Čekaj...znači dok su rušili čestice azbesta su letjele okolo i zagrepčani su uh udisali?
nt
netko treći
16:17
Uređivanje komentaraOdustani
Vijesnik je bila zgrada koju je znao svaki stanovnik zagreba.Moje misljenje je da treba napravit na mijestu Vijesnika zelenu oazu i maketu Vijesnika. Dokazite n
ama građanima da je sve bio nesretan slucaj. Nazalost kao i 99 posto gradjanamislim da nije jer jos nije sve uklonjeno a vec se traze planovi za drugi kompleks.
Prikaži još ↓
MI
MIRĆ
16:37
Uređivanje komentaraOdustani
Cekaj da netko iz Hdz-a otvori spalionicu azbesta,nece ga biti ni u tragovima
vž
volim život
17:28
Uređivanje komentaraOdustani
Pošto je danas potpisan ugovor o gradnji obilaznice u jaski sav beton iskoristiti za tampon kroz polja.
MI
MIROuBULJu
17:24
Uređivanje komentaraOdustani
Azbest ce zbrinuti šinceki i dodići
Da
Dadičko
17:21
Uređivanje komentaraOdustani
Eto tutorijal kako riješiti imovinsko pravne odnose ako suvlasnik ne želi sudjelovati (prodati svoj dio ili uresiti) osiguraj, zapali, ponudi mu siću za njegov
dio i eto te vlasnik 1/1;)
Prikaži još ↓
Tralalero Tralala 2
16:58
Uređivanje komentaraOdustani
Azbest u kamione i istresti u bosnu ili Srbiju!
Nd
Nabocana do bola
16:44
Uređivanje komentaraOdustani
azbesta po supama krovovima po slavoniji podravini zagorju kolko os niko nije umro stoji 5p godina i vise neko se sjetio sad nevalja mosbmislit
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .