"Umro je da bi Zadar i Hrvatska mogli živjeti. Zauvijek će biti u srcu svoje 112. brigade" stoji na spomen ploči jednom poginulom branitelju iz Os. Počivajte u
miru, branitelji Zadra i Hrvatske.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Da nije bilo 4 splitske tko zna sto bi bilo, ali to se ne spominje. Kad je godisnjica svi su pozvani samo nema branitelja koji su oslobodili zaleđe
An
Anonimus2017
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Srušit su i njega tili, uništiti vrimenom ali je on i dalje osta, prkosi, u srcu mom Zadar ❤
zi
zicer10
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Vidim po komentarima da bi neki bili najsretniji da je Zadar prosao kao Vukovar
qi
qiqo
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja sam bio na Dračevcu tog dana i nisam vidio nikog iz HDZ a ...bila je 4 Splitska brigada i dečki iz Imotskog...iskreno ne ponovilo se...
mi
mihic82
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Kazes 1300 a vojnu mirovinu u Zadru vjerojatno ima 13000 Kalmeta
Iv
Imotski_vukovi
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Prva zrtva Domovinskog rata je bio Imocanin... Imocani obranili Zadar, Dubrovnik, Metkovic itd.. sve zaboravljeno..a danas nam se svasta laje... veliki Rvati za
vladali😀
Prikaži još ↓
Vr
Vrac666
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Onda 1300 branitelja a danas oko 8000 branitelja
da
darko122
6.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Kapa do poda svim braniteljima Zadra i njihovim hrabrim i mudrim zapovjednicima.Samo da su preživjeli u toj situaciji je ogroman uspjeh, a kamo li spasiti tisuć
e života i još pobijediti. Što bi se dogodilo da su Zadrani poklekli(da pomagali su im svi koji su mogli tada) izgubili, pa Srebrenica i 8200 pobijenih i 12000 nestalih ne bi se ni spominjala. Tužno je jedino što su u našoj Ratnoj školi predavali (45 min nekad se plačao 700 kn) Jovići, sinovi generala koji su Vukovar napadali,ili sada Kadetima Rimac (da skočiš kroz prozor od jada) a trebali su predavati ovakvi zapovjednici pobjedničke vojske. Oni znaju kako pobijediti, reče mi jednom jedan Američki general, čuvajte ih i poštujte, tisuće glava će vam sačuvati i još pobijediti. Reče mi, svima drugima uvijek će nešto smetati, i nedostajati i nikad nikakav uspjeh neće postići i bi tako.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .