Obavijesti
Komentari 19
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ni
Znači, nije bilo loše u buksi...
snjeska6882
Očito je dotična samo bila na ispitivanju.
Little Tut
Opet kod Dubravica? Da nisu onu munjaru pustili iz pritvora?
Cipelcug
Opet je netko prikuril.
Kanarinac07
Kad je platila kaznu ostalo sirotici samo za šibice.
Dk
Ziher se vepar igra s upaljacima
Dk
sad već sumnjam da neko pere pare
ha
Jel to bila opet M.J (53) koja je prije dvije godine zapalila požar, kao i ono prije tjedan dana?
Dk
vazno da nema vjetra i da ce ga brzo ugasiti
tuti fruti 13
Ljudi nemaju posla nemaju mirovinu i kako da sebe spasen zapali šumu i ide u psihijatrisku bolnicu cca jednu godinu ima stan hranu ,a kam češ bolje.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .