vi nemate slobode ni osnovnog ljudskog dostojanstva. ne uživate sve blagodati suvremenog svijeta. nemate kupleraje i big brothere gdje svi sve jebu, seru i piša
ju javno, nemate sisate starlete bez pola mozga a nemate se gdje niti pošteno opijati. nikada niste bili u prilici posuditi novac u banci, kojim ćete si staviti kamen oko vrata za 200 godina unaprijed. sada kada mi dođemo s našim stranim ''ulaganjima'', pa s bankama, pa kupimo sve što kod vas vrijedi a vašim čelnicima isplatimo provizije na račune u švicarskoj, tj. donesemo vam demokraciju, moliti ćete allaha od jutra do mraka da vrati vrijeme unatrag
Prikaži još ↓
A4
Arsenal_4
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
"Pod kontrolom naroda"
Nemogu vjerovat sta citam? Jeli vi razumjete sta ovo znaci? Ne pad nekog diktatora, nego pocetak od "the New World Order"
NATO i CIA pl
acaju pobunjenicima da ratovaju sa gadafijem. Zbog cega? Zato sto Gadafijev plan je bio obracunati nafta sa zlatom, a ne sa dolarom. Isto kao is Sirija.
A mi svaku glupost vjerujemo sta nam televizor kaze. Jeste culi ikad za one pola milijun ljudi sto su demonstrilali PROTIV NATOvi napada i PROTIV pobunjenika? Naravno ne, zato sto zapadni mediji ne informiraju nas o tome.
Prikaži još ↓
ma
mafijozo007
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
ahahahahaha, ma neću ni ja pohvaliti pobunjenike ! Vidim da svako takvo mišljenje pokupi 50 minusa, al neka...
Gdje je bio NATO kad su bili u Engleskoj neredi
? ili sad kad su u Berlinu neredi ? Zašto se Engleska i Njemačka ne napadnu ?!
Prikaži još ↓
mh
mika_h
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
hehe, kakve budale, niti ne slute što ih čeka kad dođu stranci.
karter
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Čitam ove komentare od početka rata s Libijom, u koji smo na neki način i mi uključeni zbog toga nesretnog članstva u Nato-u.
Pitanje:
Ne brine li našu vlast o
čigledna činjenica da naš narod nije uz pobunjenike, već daju podršku Gadafiju?!
Prikaži još ↓
sS
steroidO_ST
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
naprijed pukovniče!
sp
spuk
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
samo vi slavite idioti,brzo ćete zažaliti dok vas ovi lopovi iz nato pakta opelješe ko crkvene miševe najveći lopovi englezi i francuzi potpomognuti amerikom po
novo šire svoje kolonije silom oružja..
Prikaži još ↓
ma
mafijozo007
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Admini, mogli ste bolje rješiti ovo Dobar/Loš ... a ne da neki pacijenti glasaju po 100 puta.. znam da oni nemaju života, al svejedno...
Imam ja rješenje za va
s :D
Prikaži još ↓
fz
fzeljko
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
... američki scenarij kao i kod nas 1990 godine nemaju pojma koji ih pakao tek očekuje kad ih ameri "spase"
croatoan
23.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Gadafi je bio dobar vođa libije pravi čovjek za njih kao i Sadam za irak. Ljudi i neznaju šta ih čeka kad dođe DEMOKRACIJA
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .