meni je ove mlade tako lijepo vidjeti u zajedničkoj molitvi i pjesmi,.ne razumjem tko tu vidi nešto loše...toliko pozitivne energije na jednom mjestu.....
pi
pitur
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Pozdravljam ljude dobre volje,također bi volia da sam tamo...A vi izrodi Hrvatske koji samo vrijeđate i ponizavate nas koji vjerujemo,molim vas da prestanete je
r vam papa nije nista skrivija u zivotu!!!Vjera,ljubav i domovina...To bi tribalo vridit u nasoj zemlji iako vecinu vas nije briga za nikog,pa samo vrijeđate!
Prikaži još ↓
da
darabubamara
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
čitajući komentare po portalima ozbiljno sam se zabrinula na kakvim ljudima svijet ostaje, pri tome me ne smeta činjenica da su ti ljudi ateisti ili agnostici,
nego me smeta količina negativne energije, netolerancije i grubog riječnika. kad sam večeras na televiziji vidjela koliko mladih ljudi ushićeno kliče, pjeva, moli, smirena sam, jer sam shvatila da negativnih i nema previše, ali su glasni. najviše me oduševljava što su ti mladi ljudi u godinama u kojima sam ja preispitivala sebe, a o crkvi i misi sam razmišljala kao i Danijel, koji je govorio o krizi u svojem vjerovanju. vi koji smatrate da se malo mladeži skupilo, varate se, to je jako puno ljudi između 15-25 godina. a puno će ih još i doći. mi krećemo ujutro u 2, tako da smo oko 6 u ZG, i u našem autobusu će biti većina mladih. i danas ih se puno skupilo, a sutra će se tek vidjeti pravo stanje, bez obzira na kišu. pozzzzz svim ljudima dobre volje, vjernicima bilo koje vjere i ateistima i agnosticima, koje također poštujem, ako se ne služe teškim i ružnim riječima i mislima kad je riječ o Bogu, vjeri, crkvi i vjernicima.
Prikaži još ↓
wwww
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Među mnoštvom ljudi koji su došli da vide papu Benedikta XVI se može čuti pjesma,radost,molitva,smijeh ljudi ispunjenih radošću i na ovome postu vi koji ste isp
unjeni negativnošću,prihvatite Boga evo ima i primjera ljudi kao vi koji su isto tako negativno razmišljali i prihvaćanjem Boga život im se promijenio,vjerujte prihvatite Isusa Krista i sutra će vam život biti puno ljepši!
Prikaži još ↓
li
livo
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako je lijepo vidjeti našu Hrvatsku mladež u zajedničkoj molitvi i pjesmama koje slave Boga!Dobro nam došao SVETI OČE!!!!!!
ic
ico29
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
eh baš se sjetio, valjda mu neće netko od ovih naših političara prilikom rukovanja maznut prsten ahahaha..
cosanostra
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
vjerovali mi ili ne ali ova omladina na trgu je prekrasna
cm
crna marina
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
stvarno nakon dugo vremena konacno se nesto ljepo dogadja... puno pozitive energije pun je grad :)
za
zagrebzapad
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja gledam papu na TV-u, ne da mi se gužvat da bi ga jedva vidio i čuo, nemam niš protiv toga što je došao, ali nije ni da skačem od sreće. Vjernikom se smatram
jer vjerujem u Boga i Krista, ne ljubim oltare, i kipovima se ne klanjam i ne ispovjedam se griješnicima većim od sebe, jer Bog sve moje grijehe zna. Crkva,kao institucija mi se ne sviđa pretjerano, jer je kontradiktorna. I smatram da je krajnje glupo koliki novac je potrošen na nebuloze oko papinog dolaska (ne na sam njegov dolazak). Smatram da je smiješno što su lopovi papini VIP gosti, i što jedan agnostik ide s njim čakulat nasamo (da je 100 puta predsjednik)...pa slobodno nek pljuje po meni tko hoće..al više mi pun kufer da me sude koliki sam vjernik na temelju lizanja oltara i mog mišljenja o tome što oni voze skupe aute, prežderavaju se...dok narod gladuje! I za mene je dalje moj pravi papa Ivan Pavao 2. Nemam niš protiv ovog al onog će teško netko zamjeniti...
Prikaži još ↓
iv
ivan2005
4.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
vidim neki domaći i gostujući traktorijada boysi su se naveliko raspisali protiv pape...."antkristi i masoni, komunisti ovi oni, šire sotonske fraze da nas pora
ze"........vječno živi onaj koji vjeruje u Isusa Krista.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .