Konačno imamo čvrsti granicu prema bosancima i srbima !!
čovik-s-juga
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Licem prema Bregani, gu.icom prema Bajakovu !
lo
london0101
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je povijesni dan za R.Hrvatsku! Sviđalo se to nekome ili ne ,ali Hrvatska je konačno stigla tamo gdje joj je i mjesto. 🇭🇷
salaso
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
rusofili na aparatima...
žs
željna svega
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
tako je sefe bravo i to smo docekali
An
AnteM2017
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Dal se zatvara sad HNB odkad nemamo vise nase valute,dal Vujcic i ekipa iz HNB-a idu na burzu rada?Jer neznam koja je svrha postojanja kada nemamo nasu kunu. SV
E STE PRODALI,SVE UNISTILI HRVATSKO!! Sljedece na redu je brisanje hrvatskog jezika,Plenki ce dobiti naredbu od Ursulice da se do 2025 godine uvede njemacki kao obvezni jezik,prilagodba godinu dana,ko bude pricao hrvatski jezik nakon godine dana od uvodjenja njemackog jezika kao sluzbenog,kazne!!!!
Prikaži još ↓
Zm
Zmar117
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve smo ostvarili..Samo još da dodje Euro-Uskok i bandu pospremi u zatvor..I onda smo napokon slobodni..
đb
đejms bond
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Bojim se da šuica ne pojede ursulu.
Goranović
1.1.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Slavi se odricanje od vlastite valute i gubljenje pola državna granice!?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .