Ma možemo mi pljuvati koliko hoćemo po njemu ...ali u njegovo vrijeme radnici su išli na more, rješavali stambeno pitanje, tko je htio raditi uvijek se našlo po
sla ! A sada ?? Svaki dan nove afere, novi kriminal i nitko im NIŠTA ! I sada ću po tko zna koji put ponviti: Nisam zla i ne želim nikome ništa loše, ali ovima što su na krvi i znoju naroda se obogatili dabogda im sve za lijekove trebalo !!!
Prikaži još ↓
zi
ziyang
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Vi iz 24sata izgleda volite narod praviti budalom. Jovanka nije rekla "sine" nego se Titu obratila riječima: "Samo čas jedan,samo čas Tito,čekaj." Riječ sine ni
je se nigdje pojavila, bez razloga privlačite pozornost na tekst i video koji uopće nije tek sada izašao kako ste napisali,već prije više od 8 mjeseci..
Prikaži još ↓
za
začetnik
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Dobar je bio stari.U njegovo vrijeme smo svi hodali uzdignute glave.Hvala ti druze Tito za prekrasno djetinjstvo.I poslije Tita-Tito !!!!!!!!!!!!!
Dk
Deaktivirani korisnik
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
kralj !!!!!!!!!! kakovi hadeze i esdepe i ostali smećari............................
Dr
Dr.VK
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
A šta im je Đureković držao svijeću kad zna u detalje što su pričali i ko je koga kako okrenuo.
Sicma
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Tito, covjek kojeg za kojim pate oni koji nisu ni bili u njegovom vremenu, čovjek kojem je čitav svijet se divio i dočekivao kao ni jednog drugog političara..Ko
ji danas političar bude dočekan tako? Kojeg danas političara cjene u svijetu? Izetbegovića juniora? Josipovića? Nikolića? Pa neka djeca u ovim zemljama ne znaju koji im je predsjednik..A gladnih, a sirmoasnih općenito?
Prikaži još ↓
sm
stari mudrac
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
a stjepan đureković je književna vertikala u hrvata. da je živ, dobio bi kiklopa. ko i nives celzijus!
šĐ
štalski Đura
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
viš a negda sam na vulici za 1.maj vikal....mi smo Titovi, Tito je naš...
ma
-mariela-
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Jojj ova predigra vam stvarno dugo traje:-) Kad ce vise taj pornografski dio iz knjige?
bu
bulog55gmdg
13.11.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Svašta se da namontirat, ali Jovanka je bila nekih trideset godina mlađa od Tita. Kakav god da bio u njegovo vrijeme se (relativno) dobro živjelo. Kako sada živ
imo? Cijenio ga je cijeli svijet što se vidi po pogrebu. Tko je imao pogreb sa toliko predsjednika i premjera, kraljeva, kraljica itd?
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .