Obavijesti
IZMEĐU 12 I 13 SATI Pomrčina Sunca i 'vatreni prsten' danas iznad Hrvatske
Piše Mia Bura,
Komentari 19
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Just BIack&Blue
Koliko je vani oblačno sve ću vidjeti.
Dk
Treba naci ona tamna stakla pa odustajem. Nek je gledaju varioci.
De
Ravnozemljaši na aparatima!
Dk
u njemackoj suncano i vidi se dobro ....
dh
Iz Remetinca se slabo vidi!
Su
Komercijalisti da bi prodali naočale kažu "ne gledajte u sunce pri pomrčini".... ne kažu da će doći, nego da može doći.... Do oštećenja može doći i kad gledas n Prikaži još ↓
Ma
Koja laž, buljio sam u nebo od 12 do 13 i nigdje ništa. Koji vam je kuravc si je ta pomečina?
savskokupaliste
U Hrvatskoj je stalno pomrčina.
Dk
Jel bila pomrčina ili sam ju prespavao?
fr
Ja na svojem instagramu atnoonsun svaki dan oko podne slikam sunce, a danas će svi slikati.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .