Samo se ne dirajte u stočnu prehranu jer toga nije bilo dok niste uveli obaveznu kemiju kao dodatak prehrani stoke zbog većih prinosa. Megle, Dukat, Vindija....
, svi, apsolutno svi prerađivači mlijeka, nisu samo prerađivači, nego i kemičari. :( Ne ubijate samo nas, nego i život na zemlji.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
kupijo sam ćevape u interspara i do kraja dana su pocrnili,el to normalno, pa jbt šta melju u njih??????....pobijene zaleđene krave u minobacaćkom napadu njemac
a u bitki na neretvi????'
Prikaži još ↓
Lori Loredana
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Čude se ko picek glisti, svaki dan kontroliraju mlijeko i ne znaju kako je to moglo promaći. Baš čudno.
d2
discovery_2
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
A što je sa ostalim mlječnim proizvodima?Sirevi, vrhnja, jogurti, i ostalo? Da li je netko i to provjeravao?Obično se ti proizvodi rade od mlijeka.
S1
Stara_1
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
meni nikako nisu jasne liniceve izjave..meni je kta na minus bila najmanja stavka u problemu s naknadama. vise se uzima na kreditnim karticama..a sa pretvaranje
m duga u novi kredit postajes duzniji za jos trecinu !!!..nazalost iz iskustva znam..
Prikaži još ↓
krnjevo
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Blaženo ono doba kad je s Grobnika u Rijeku, svojim stalnim mušterijama na kućni prag, Grobničica - mlikarica pješke na škini nosila aluminijske kante s netom p
omuženim mlijekom. Još i danas se sjećam kakav je to neponovljivi ukus i miris bio... s kakvim smo ga guštom mi djeca pili, nerijetko nestrpljivi čak i nekuhano... nikad više, nažalost...:-(((
Prikaži još ↓
ra
radišaklapun
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
manje mlika uvozite iz Ukrajine, a više prerađujte sa Velebitski pašnjaka,Slavonski ravnica i Baranje,a ne to izvoziti pa nebute "ZAPANJENI"zato ne serite.
bb
bbbdado
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ostavka ministra poljoprivrede, minimalno
lj
ljubica24
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Iznenađeni...vaši proizvodi su nešto najnekvalitetnije što se nalazi na policama hrvatskih trgovina ! Pod hitno sve moguće kontrole vaših proizvoda, ako mislite
opstati na tržištu !!!
Prikaži još ↓
M1
MarijanKovač_1
21.2.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
doli mogu naši prerađivači mlijeka reči javno koju količinu mlijeka uvoze i iz kojih zemalja i kakve kvalitete .kod nas sve tuđe valja samo naše nevalja mjesto
da branimo svoje mi po svom pljujemo
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .