Obavijesti
ORGANIZATOR: CENTAR ZA EKONOMSKO OBRAZOVANJE Prosvjedovat će protiv vojnog roka u Zagrebu: 'Mladi će na tržištu rada nastradati, opet!'
Piše Iva Tomas,
Komentari 14
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ff
Mladi će nastradat, nemojte me *ebat. 2 mjeseca??? Kaj bi tek trebali reći oni koji su služili godinu dana ( nekad 2 i čak 3 godine) i u HV-u 10 mjeseci. Zakaj Prikaži još ↓
Markus07
Vojni rok bi trebao biti obavezni ko u bivšoj tvorevini,a plaća simbolična
f4
Tko to opet u Hrvatskoj muti vodu? Sram vas bilo. Mladi kao i svi drugi imaju obavezu prema ovoj državi i narodu.
ar
U ime koga,tko vas je ovlastio. Vas ne obvezuju a ne mozete prosvjedovati zato sto vi mislite da treba tako. Treba vas poukidati zajedno sa 90%udurga koje ne sl Prikaži još ↓
ic
samo iz naslova zaključujem da je neko ljevičarsko čudo u igri, pa tko bi prosvjedovao protiv vojnog roka osim onih koji nežele niti vole svoju državu ili su te Prikaži još ↓
Cr
Opet pdrluk na najjače.. neka cvijećem i poljupcima jurišaju ..
yocko
Svi u vojsku ili nitko, obuku moraju svi završiti, kakve koristi od onih koji neće u vojsku nego idu nekud raditi.
Gr
Ustavom odrediti vojni rok i za muškarce i žene 18 ili 24 mjeseci.
ilcommentatore
kmeeeee kmeeeee
An
Prosvjedovat će protiv vojnog roka u Zagrebu? Pa nek vojni rok bude u nekom drugom gradu!
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .