Obavijesti
MEMORANDUM NAKON OLUJE Šokantan tajni izvještaj iz Bijele kuće: Velika Srbija? It's OK!
Piše Denis Romac,
Komentari 31
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ma
I onda postoje ljudi koji misle da au nam Ameri prijatelji
Dk
tako tako, to se znalo od prije, alu Hrvati trce za Amerikom. Djeca vam govore bolje njihov jezik od naseg materinjeg!! eto, pretvoreni smo u americku podruznic Prikaži još ↓
netko iz mase papaja
Kao da je to nešto novo! Pa SAD i Europa su dali Miloševiću odriješene ruke da skrše pobunu u Hrvatskoj, a Francuzi su otvoreno podupurali Srbiju! Isto tako dok Prikaži još ↓
mi
Koje izmišljotina za podgrijavati novo ratno zariste ako se Ukrajinsko ugasi. Možeš misliti što će tajni izvještaj iz bijele kuce dospjeti u Indeks i slične.
Anette_ST
Ne daj Bože !
antikomunist70
C’est passé!
Sp
nikad
st
Cujem da ce srbija u buducnosti biti glavni grad Kosova i Metohije??!
vu
jbg hrvati i srbi su trebali podjeliti bih ,sad bi bio jedan predsednik i svi zadovoljni
Touch of Evil👊
Nije da su tada vladali ljudi s dosljednim cijeloživotnim stavovima i uzornim biografijama s7kladnima za događaje iz '90...
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .