Obavijesti

News

Komentari 13

Stier poručio: 'Jedino HDZ koji okuplja je HDZ koji pobjeđuje'

Stier poručio: 'Jedino HDZ koji okuplja je HDZ koji pobjeđuje'
1

Davor Ivo Stier, kandidat Opcije za promjene na unutarstranačkim izborima u HDZ-u, poručio je u subotu kako se tijekom kampanje moraju sučeljavati ideje, a ne sukobljavati ljudi...

VIDEO

"U ponedjeljak počinje službena kampanja i očekujem da idemo sučeliti ideje, nikako sukobljavati ljude. Osjetili smo da puno naših članova želi promjene, ponudili smo opciju za promjene i vidjet ćete da će većina naših članova izabrati promjene. Važno je naglasiti i to da nakon 15. ožujka svi moramo staviti glave skupa, jer jedino HDZ koji okuplja je HDZ koji pobjeđuje", izjavio je potpredsjednički kandidat Davor Ivo Stier uoči obilježavanja 30. obljetnice HDZ-a Makarske. 

Komentirao je i objašnjenje predsjedničkog kandidata Opcije za promjene Mire Kovača da je odaziv na druženje u organizaciji te opcije bio slabiji jer postoji strah od konzekvenci među HDZ-ovcima  i boje se za svoja radna mjesta koja su možda dobili kao članovi stranke.

Sisak: Kovač, Brkić i Stier družili se s građanima u Obrtničkoj komori

"Nema straha prema onome što je pred nama. Mi ćemo ići s Opcijom za promjene, vidjet ćete većina će i izabrati te promjene, a onda ćemo staviti sve glave skupa i pobijediti na parlamentarnim izborima", poručio je Stier.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.

Na pitanje novinara o jučerašnjem skupu Opcije za promjene u Slavonskom Brodu na kojem se okupilo desetak HDZ-ovac odgovorio je kako je on na taj skup došao malo kasnije, a kada je stigao bilo je 50-ak ljudi.

Razapinju jedan drugog, a šute o korupciji koja nas uništava
Razapinju jedan drugog, a šute o korupciji koja nas uništava

Potvrdio je i kako će nakon unutarstranačkih izbora biti za sve mjesta u stranci.

"U stranci, govorio sam od samog početka, mora biti mjesta i za one koji su malo liberalniji i za one koji su malo konzervativniji jer jedino HDZ koji okuplja je HDZ koji pobjeđuje. Meni je drago što sada i drugi prihvaćaju tu tezu i to ponavljaju. Ja sam od početka to istaknuo, jer vjerujem da jedino takva širina u HDZ-u je ona koja omogućava da HDZ bude jak i da dobije većinsku potporu hrvatskoga naroda", ustvrdio je Stier.

Zagreb: Andrej Plenković sudjelovao na 29. obljetnicki osnutka HDZ-a Podsused

Osvrnuo se i na paniku koja je zavladala zbog koronavirusa te je citirajući Roosevelta poručio:"Jedino se moramo bojati straha".

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.

Komentari 13
VIDEO

Potvrđeno za 24sata: Plenković ide u Europski parlament? Nosit će listu. Ovo su ostala imena...
EU IZBORI

Potvrđeno za 24sata: Plenković ide u Europski parlament? Nosit će listu. Ovo su ostala imena...

Po snazi HDZ-a, Plenković sigurno osvaja petogodišnji mandat na izborima 9. lipnja. To će opet otvoriti raspravu o tome hoće li uopće ostati u Hrvatskoj ako mu ponude pozicije unutar europskih institucija

Borba sa sustavom: 'Dijete ne može u vrtić jer je tata stranac'
DRAMA OBITELJI IZ ZAGREBA

Borba sa sustavom: 'Dijete ne može u vrtić jer je tata stranac'

Marcella i Nevenko imaju troje djece. Dvoje ide u vrtić, ali treće ne može jer su mijenjali pravilnik. Marcella zbog toga ne može raditi
Ako osam zastupnika manjina ostane jedinstveno, HDZ ne može do većine s Domovinskim
NOVI PROBLEMI U PREGOVORIMA

Ako osam zastupnika manjina ostane jedinstveno, HDZ ne može do većine s Domovinskim

Osam manjinskih zastupnika želi s Andrejom Plenkovićem, ali micanje 3 zastupnika SDSS-a je uvjet Domovinskog pokreta. Bez podrške i ostalih pet, HDZ ne može do većine. A bez manjina gubi i dva HSLS-ova glasa...