Obavijesti
Komentari 24
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

DR
u 3.20 je vrijeme za spavanje a ne za voznju..pogotovo ako vozis jednu noc godisnje... bolje par sati kasnije na more nego nikad...
silokombaj
Nekad se na autoputu vozilo 120-130, sad voziš 150 i još uvijek si najsporiji
pu
Samo udrite po gasu,zivcani sa mobitelom u jednoj ruci a cigari u drugoj. Zalosno je sto ginu nevini.
Cipelcug
Dečki žurite polako dalje će te stići.
drago dijete
Pismenost na nivou vrtićke dobi
Ma
Ta autocesta je u katastrofalnom stanju, teretna vozila stalno jednim dijelom voze po zaustavnoj traci kako bi izbjegli milijune udarnih rupa, tako da nije čudo Prikaži još ↓
new
Ljudi previše nas je na ovoj planeti mora dolaziti do ovoga
Go
Pa što radite ljudi? Jeste li normalni?
ka
Ima li kraja tim prometnim svaki dan mrtvi tko stoji iza svega toga
j3
Sigurno stranci njima se zuri sad mu se nebu zurilo
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .