u 3.20 je vrijeme za spavanje a ne za voznju..pogotovo ako vozis jednu noc godisnje... bolje par sati kasnije na more nego nikad...
silokombaj
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nekad se na autoputu vozilo 120-130, sad voziš 150 i još uvijek si najsporiji
pu
purger07
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo udrite po gasu,zivcani sa mobitelom u jednoj ruci a cigari u drugoj. Zalosno je sto ginu nevini.
Cipelcug
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dečki žurite polako dalje će te stići.
drago dijete
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pismenost na nivou vrtićke dobi
Ma
MM and I
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ta autocesta je u katastrofalnom stanju, teretna vozila stalno jednim dijelom voze po zaustavnoj traci kako bi izbjegli milijune udarnih rupa, tako da nije čudo
da malo malo dogodi se lančani sudar u kojem netko pogine. Naša najprometnija auto cesta a istovremeno se u nju najmanje ulaže. Sramota!!
Prikaži još ↓
new
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ljudi previše nas je na ovoj planeti mora dolaziti do ovoga
Go
GogiZg0
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa što radite ljudi? Jeste li normalni?
ka
kamatar
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima li kraja tim prometnim svaki dan mrtvi tko stoji iza svega toga
j3
jovo 34
12.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sigurno stranci njima se zuri sad mu se nebu zurilo
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .