Kad odu na služenje djeca državnog vrha, onda neka se obrate građanima. Lead by example. ;)
1w
1wayfinder1
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
slažem se. u 2 mj ne naučiš ni pušku držati. sad plaču jer moraju u 2 mj završiti tečaj. sorry, ali to za mene nije obuka, nego tečaj. naučite današnju mladež d
isciplini i poštovanju. kad već doma nisu to naucili
Prikaži još ↓
Ma
Mauzer1943
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A koji su to stručnjaci?
državnineprijatelj01
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Služenje vojnog roka za sve građanke i građane bez obzira na njihovu vjeroispovijest je trebalo biti šest mjeseci, ali eto političare je strah za glasove svojih
birača. Dam se kladiti da nije ovoga nesretnoga rata u Ukrajini, ne bi bilo ni ponovnog aktiviranja služenja vojnoga roka.
Prikaži još ↓
noelsz
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
8 mjeseci bar, koliko je trajala inače obuka u bivšoj vojsci. Sve ostalo je pre malo. Kako nas je sve manje, za dvije godine nećeš imati više koga slati u vojsk
u + smješni priziv savjesti. Priziv na što? Ako se mogu opijati, drogirati, tući i maltretirati druge, gdje je tu priziv savjesti? Priče za malu djecu
Prikaži još ↓
neidemdalje
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
mi nemamo zakonske osnove da bilo koga prisilimo na bilo što...tako i na kvalitetno vojno osposobljavanje ...ne bih sad ulazio u raspravu o duljini vojnog ospos
obljavanja kao bivši instruktor znam da za puno novaca nećeš dobiti ništa... no veći je problem što ni za ta 2 mjeseca nemaš alate da vojni obveznik ispoštuje što je zakonom određeno...ako ne želi namjestiti krevet ne možeš mu ništa a kamoli što drugo...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
2006,58 klasa. ✌️
va
_vatrogasac_
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Priziv savjesti, od čega? Rada? Ustajanja u 6 u jutro? Odjednom svi imaju veliku savjest, kad se napije pa vozi sa 2 promila i to po gasu da impresionira curu o
nda nema savjest, kad se potuku pa njih troje udara jednog onda nema savjest, kad bi se trebalo ustati u tramvaju staroj baki na štakama onda nema savjest, kad napiju prijatelja iz društva, snimaju ga kako povraća i pada po ulici i onda objave na društvenim mrežama onda ne postoji savjest. Daj nemojte me da ne kažem šta sa vašom savjesti.
Prikaži još ↓
Podbarac
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve ti ljubim pa više traje kurs za manekene 😉
Ku
Kukuriku22
5.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
U Francuskoj obuka traje jedan dan. U biti, to je predavanje koje slušaju i cure i dečki. Zato je profesionalna vojska na drugom mjestu u EU, odmah iza Poljske.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .