Komentari na ovu temu vise nemaju smisla.ovo je svijetski rat protiv covjecanstva,godina druga.sada treba vidjeti koliko i kako ce produbiti ekonomsku propast i
miris gladi u buducnosti..problemi cijena svega,dostave namirnica na trziste,da li ce,radi toga, zaista odigrati kartu na iran kako bi nas jos vise zakopali u propast..teme cijepiva,novih sojeva pa opet novih cijepiva..to je prevara od jucer,treba gledati unaprijed.hvala.
Prikaži još ↓
JosipGvozden
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima 30 godina i više da mačke imaju koronu
Dk
Deaktivirani korisnik
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Onda ni ona zaražena Coca-cola iz Austrije ne može zarazit brutalnom koronom onog tko ju popije, zanimljivo je to.
dusansk
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je sve bolje i bolje..... sta ce na kraju biti..... godzilla, king kong......jedva cekam....
nickkobalt9
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
a ribice?
pravica za sve
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
I sada nakon ovog idioxxxxx članka ćemo imati još više napuštenih psa, jer ovo ludilo očito nema granice.
Boba Fett '83
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
znači pas dobi od čoveka ali ta ista koja ide od čovjeka do čovjeka nejde s psa na čovjeka....
ma
marjan2
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
kako vas nije sram objavit ovakav članak
Fascinating
10.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Neće prelaziti na ljude dok politika "ne pobjedi" ovaj današnji novi soj korona virusa.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .