Može li (i tko) tom sucu dati otkaz..? Gle, ne radiš dobro - cipela! Ili mora (i može li?) obitelj stradalog mladića privatno tužiti dotičnog? Da je to moje dij
ete, zubima bi mu grkljan pregrizla.. tak..... a onog monstruma koji ga je zadnji cipelario, zatvoriti i baciti ključ.. amen
Prikaži još ↓
di
dillboy
17:39
Uređivanje komentaraOdustani
Sudac neka se ostavi posla, nije to za njega..
SB
Stroga Babaroga
17:34
Uređivanje komentaraOdustani
Neka si ih sudac koji je donio takvu presudu uzme sebi doma, po mogućnosti da se s njegovom djecom i rodbinom druže! Jer to su očito sve neki pristojni dečki, k
oji su sasvim slučajno cipelarili i skoro ubili čovjeka.
Prikaži još ↓
FT
Franjo Tuđmanek
17:41
Uređivanje komentaraOdustani
Čiji su sinovi
fl
flik1988
17:41
Uređivanje komentaraOdustani
Slamka bi im bila dovoljna
zv
zoki voli belo
19:05
Uređivanje komentaraOdustani
Roditelji puni love kupili suce sramota od države
to
tko o čemu
19:26
Uređivanje komentaraOdustani
Koliko shvaćam žrtva još uvijek nije identificirana. Neznan zašto mislim da je mrtva. Ako je mrtva vjerojatno je nikad neće pronaći. Žrtva nije mogla sama oti
ći, a one koji bi mogli reći što se dogodilo, sud je pustio na slobodu.
Prikaži još ↓
InferniNostra666
17:59
Uređivanje komentaraOdustani
danas u Hrvatskoj nabolje nositi pištolj , bokte ko divlji zapad a ne Hrvatska katastrofa.
sn
sn007
17:59
Uređivanje komentaraOdustani
Sudac Hdzeovaca a djeca od hdzeovaca i sta ocekivati
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .