Dragi sugrađani, očito polako dolazi vrijeme da se iskopa ono što smo zakopali pred petnaestak godina. Vojsku su nam razje... sustavno i sad vidim očito planira
no. međutim zaboravljaju da svaki pravi hrvat u dvorištu ima zakopanu "kemijsku". Hrvatsku smo obranili od četnika, sad ju moramo obranit od lakomih izdajica koji se nazivaju hrvatima.
Prikaži još ↓
m5
mrki_5
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Ustani bane Hrvatska te zove zove........Nema države bez mafije, međutim mi smo jedina u kojoj mafija ima državu. Ne samo banke, tečaji i slični lopovluci, ovu
zemlju i narod plačka tko stigne bez ikakvih posljedica. Papir istrpi sve, što god se na njega napiše bez obzira koliko to ludo ili pogubno bilo. U tim istim bankama ono što vrijedi za Njemce ili Talijane očito ne vrijedi za nas, nabijem na K. sve agencije, kreditne rejtinge i ostale gluposti. NARODE, VRIJEME JE!!!
Prikaži još ↓
an
angelos
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
pohvalno od trgovačkog suda, sada kada ste otvorili tu temu, dostojanstveno je odradite do kraja, u korist oštečenih....bravo...
gr
grasi
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Hajde suci,dokažite da ste "ljudi"i stanite na stranu naroda.Odbijte nemoralno mito masonskih banaka.
u8
user_83321
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ja sam svoj rješio na vrijeme ali pogledajmo malo u one ugovore koje svi potpisujemo malte ne ih nikad ne pročitamo pa ni neznamo kaj smo potpisali .
degen
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Hajde baš da vidimo što to znači "pravna država"...
sj
sjenoviti
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Bojim se da dce biti:"Uzalud vam trud Svicarci"....
tr
trlababalan99
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Dolijao je lopov Sanader i kriminalna organizacija HDZ....dolijat će i banke...svaki lopov treba gdje mu je i mjesto...gamad lopovska bankarska....jedno veliko
fuj za banke...nikad vise kredit neću uzet banke jedne glupe vas molim da me prestanete zvat svaki mjesec i nudit mi kredite i prestanite mi slat obavijesti da mi je kredit odobren te da s osobnom dođem po njega jer NIKAD VIŠE...PROPADNITE SVIH 8 NITKOVI JEDNI LOPOVSKI, KRIMINALNI, AMORALNI FUUUUUJ
Prikaži još ↓
RB
Ray Barone
8.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Država, a time i sudstvo, rade u korist banaka, jer da nije tako davno bi država stavila van zakona deviznu klauzulu...a znate li tko je kupovao franak kako bi
mu se umjetno napumpala vrijednost, pa banke...i onda dok je švicarska vlada uspjela zaustaviti divljanje franka ti novci su uloženi u zlato...
Prikaži još ↓
ri
ribica81
4.7.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ja znam da su službenici u benkama dobijali bonuse na plaće kod prodaje kredita u francima tako da se sve ovo što se dogodilo sa švicarcem unaprijed znalo tako
da su građani prevareni po unaprijed razrađenoj strategiji od strane banaka i za to bi na kraju trebale banke snositi odgovornost jer je krajnje vrijeme da bude kakve-takve pravde u ovoj našoj državi!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .