Obavijesti
Komentari 26
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

nec.1996
zar ne treba vozacki za romobil .odgoj je bitan i kultura ne mozes mu dati rombic a ne zna nista o prometu.
Uz
Na slavonskoj proletio pored mene klinjo na romobilu bez kacige....i to fina brzina Ljudi, roditelji što je s vama??zašto kupujete klincima te romobile koji su Prikaži još ↓
Daimos
U HR je vozačka kultura na najnižim granama. I onda romobili to potvrde.
vT
Prije mjesec na parkingu prazno mjesto pogledam u retrovizor prije skretanja, mulac vozi bez ikakvog obzira pretječe me sa te lijeve strane, ne znam da je bio u Prikaži još ↓
Nn
Bez reda, kulture, zakona, kaj ovo od države ????
mp
Nekad je bila kategorija "bicikl sa pomoćnim motorom" i klinci sa navršenih 14 godina mogli bi polagati za tu kategoriju. Treba sankcionirati prekršaje i rodite Prikaži još ↓
Cornix87
Prosječni klinac u crnoj odjeći, vozi ilegalni romobil na ilegalnim putevima. I nikom ništa.
me
Što kažu roditelji poslije nesreće?i čime razmišljaju kada im kupuju skoro, pa oružje?Samo treba strogo kazniti roditelje po novčaniku.
Dk
Nekuzim kak mogu djeca se vozit po cesti sa automobilima??? Nit znaju znakove nit pravila ni nis Jednostavno dok nemas vozacku nemas kaj radit po cesti.
ko
ja kad sam bio klinac mogao sam se odgurivati nogom a sad samo stojiš i ideš, pa su se vozili bicikli, više hodalo, trčalo, sve više fizički nego danas, zato i Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .