Sad znamo da virus vikendom ne radi ,to je jedna više koju znamo
Dk
Deaktivirani korisnik
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Friziranje rezultata na najjače
Hrvat300
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
990 testiranih,pa i Somalija i Zimbabve vjerovatno imaju više dnevno testiranih.Najbolje da onda testiramo dnevno 20 osoba pa da se proglasimo corona freeee
Lukas aus Agram
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Capak kaže preko vikenda smo manje testirali i zato je manje zaraženih, evidentno nije svladao matematiku za 7. razred. Pa onda su skratili radno vrijeme birtij
ama i klubovima kao da će to spriječiti širenje virusa, ziher taman kako će i ljudi manje piti, kladim se da je sinoć bilo više slučajeva da su ljudi završili u bolnici od trovanja alkoholom nego li je nova brojka zaraženih s tom famoznom i egzotičnom koronom. I još nešto, jedan dan kažu broj novooboljelih pa drugi koliko je novozaraženih, a tu je već x puta ustanovljeno da je to ooogromna razlika između tog dvoje, to nikako nije isto.
Prikaži još ↓
K_I_N_G
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
ADEZE - 1991 prodaja Vukovara radi krim privatizacije... 2005 - prodaja Gotovine radi ulaska u EU... 2009 prodaja INE radi materijalne koristi i izdaje nacional
nih interesa.. 2017 - prodaja i malverzacije oko agrokora radi protuzakonito stjecanja milijardi eura.. 2020 - izjednacavanje oluje i agresije na hrvatsku sa hrvatsko srpskom koalicijom.. pustanje milijuna zarazenih u hrvatsku radi stjecanja novaca potrebnih za zadovoljenje pohlepe te stranke.. i unistavanje svih starijih i bolesnih hrvata tom zarazom.. domoljubi stavite ruku na srce i svaka vam cast na svemu
Prikaži još ↓
niwrad
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako bi Capak, Vili, Alemka &co riješili problem epidemije silovanja u nekoj zajednici? Mjerom da svaka žena koja izađe iz kuće mora nositi pojas nevinosti.
Kako bi riješili porast krađa u trgovinama? Svaki kupac bi morao imati lisice na rukama. A porast nasilja u obitelji? Obvezom socijalne distance u kući. Porast nasilja van obitelji? Obvezom socijalne distance na ulici. Što je s problemom povećanog broja bombaša samoubojica. Ma nema problema, propisali bi mjeru da na javnim površinama svi moramo biti goli do pasa. Sve te mjere bi direktno i efektno smanjile stopu kriminala u društvu. No nitko normalan ih ne uvodi. Zašto? Pa jednostavno zato što vlast ne može ograničiti prava i slobode nevinih ljudi samo zato da popravi statistiku nekog negativnog društvenog ishoda. No upravo to čini vlast u ovoj korona histeriju. Da bi popravila statistiku umrlih od prehlade,
vlast nas sve kažnjava ograničavanjem rada, kretanja, zabave, druženja te drugih prava i sloboda. Kao da smo mi krivi za nečiju starost i deset dijagnoza koje prehladi dozvole da ga odvede na vječne poljane. Zato možemo slobodno reći da Capak, Vili, Alemka &co nisu normalni. Neovisno rade li to što rade na svoju ruku ili se vode onom: "Kud svi Turci tud i mali Mujo".
Prikaži još ↓
ukletiholandez
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Zanima me kad cete vise odlucit idu li djeca u skole?
Dk
Deaktivirani korisnik
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Daj ne se.... Vise😅😅😅
ma
marinik
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja bi samo objavljivao koliko ima u Ličko Senjskoj županiji. 1 testiran i nije pozitivan 😂
di
dincila
17.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Znači do sad je zaraženo 0,16% populacije u RH. I to je epidemija? Po kojem to kriteriju? Bilo bi interesantno čuti podatak koliko je zdravih ljudi umrlo zbog
korone. Mislim niti jedan. Čemu sve ovo na žalost nikad nećemo saznati.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .