Koja smo mi bjedna država u kojoj se svakih 50 godina donese neki normalan zakon,stvarno je trebalo biti natprosječno inteligentan i ovako nešto zaključit.
lk
ludi_kurac
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
A sto ce se desiti s posiljateljem koji je trebao poslati telefon a poslao npr konzervu gulasa? Da li ce on biti sankcioniran?
-nevertikala-
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
"a pošiljka će se vratiti pošiljatelju"- spakovat ce ciglu opet i vratiti je nazad? :D
japanokinez
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Maloumnici na čelu velikih firmi godinama potkopavaju istu, a usput su plačeni ko malo vode na dlanu. Ja to govorim 20 godina, a oni sad kao otkrili toplu vodu.
zz
zzzzml
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
zalosno da je ovo vijest tek 2014. godine
Da
DaNiel1
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Bilo je i vrijeme, samo da sad nebi bilo kupis npr. PS3 a dobiješ oklop a unutra krastavci.
Da
DaNiel1
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Sistem Ebaya je još uvijek najbolji.
yocko
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto pošiljatelja ne traže osobnu u pošti kod slanja, da se vidi dali su adrese iste..
zippysnake
27.5.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja dobio napolitanke!! Bile su mi mljac mljac pa sam oprostil prevarantu!!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .