Jučer sam se vozio busom iz Šibenika 4 sata i bio u ravnini kamiona. Svaki drugi kamiondžija tipka po mobitelu na volanu !
Or
Orfej
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kako ga nije vidio.
Dk
Deaktivirani korisnik
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Danas je svaka fufa vozač kamiona, misle da su carevi na cesti, užas od kulture
bz
bant_zaje
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Slovenski državljanin? U koliko oklada da je Haso bio za volanom ?
Ka
Karlionkel
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
A zašto žena ne bi na uviđaj došla u štiklama?Njeno je da gleda i zapiše,a kavu obuću nosi je nebitno.Kakav moraš bit karakter da je to najvažnije i da je to z
a otkaz.Svašta
Prikaži još ↓
Sm
Selo_malo
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pitam se, kako su takvi uopće došli u posjed vozačkih dozvola. Valjda pouzećem 🤔
ludđak
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ova u štiklama….uhh
mkustro
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako se zove Slovenac, Nihad? 🙂
DL
DeGogi_Legenda
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
zna se za sta su crte na cestama. kad bi mi svi vozili pola na jednoj traci i pola na drugoj bilo bi svaki dan 1000 mrtvih
Ja
Jabuka44
22.8.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Mobitel i gledanje filmova na laptoou dok se vozi....policija da malo zasuce rukave i da se primi posla ruke bi im otpale od pisanja kazni vozacima kamiona....k
ao sto je rekao @Netix svaki drugi je na mobitelu i tipka. Neki dan sam bio na A3 i svako malo sleper odleti na zaustavnu pa ga vrača nazad.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .