Po ovom nebuloznom člančiću 24 časa ispada da je netko osjetio plin poslije EKSPLOZIJE i zato zvao hitne službe, eksplozija je vjerojatno bila NEČUJNA...AHAHAHA
HAHAH, kakvi ste vi DEBILI to svijet nije vidio...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Katastrofa!
državnineprijatelj01
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Opet netko nije uplatio članarinu ili je piškio u tuđu nonu.
cr
croguy
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
To su oni hrabri decki, osisani na celavo sa suncanim naocalama po oblacnom vremenu i fake napapirji vjetrobrankama sto se krecu u coporu od minimalno 4 ista pr
ipadnika koji se individualno boje svoje sjene.
Prikaži još ↓
RR
Rudy Rudy
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Miris po plinu,netko bacio bombu,kakve to ima veze,ako je bomba,onda se čuje da je bomba a ovo su šuplja nagađanja
MONZA95
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Turcida slavi 20 fritulu na svoj način 😂😂😂😂😂
hk
hrvatska kuna
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
gdje su ovaj put bile gospodične iz policije....?????
i kaj sad
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
jel zna ko koji je to kafic?
mo
morskivuk10
30.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Miran gradić svaki dan neko sranje. Možda padne cijena nekretnina!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .