Znači i Bernardić je dio zločinačkog udruženja Nobilo&Bandić&Jelavić
Serge
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bernardić nikad ne može dobit moj glas !!! SMRAD !
Dk
Deaktivirani korisnik
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Vid'la žaba da se konji potkivaju pa digla nogu. Koliko puta će taj Bero stati na grablje?
AnarchoSyndicalist
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bernardićeve reakcije su uvijek bile 'ad hoc' i nepromišljene. Objektivno radi u korist mafije, a njemu samom to neće donijeti nikakvu korist.
ko
kovacbranko1
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
po tome Plenković bi već godinama sjedio u zatvoru da je odgovoran za svoje ministre i direktore za korupciju i pronevjeru milijuna iz EU fondova i državnog pro
računa
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma hajde, Bandić je imao 200 kaznenih prijava :)
AnarchoSyndicalist
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Farčića pamtim iz gimnazijskih dana, bio je ok momak. Ovdje je ušao u bitku koju ne može dobiti. Nisam pravnik, ali ne vidim temelj za tužbu protiv Korlaeta i T
omaševića, osim ako nisu bili u "talu", a to je teško vjerovati.
Prikaži još ↓
Sm
Selo_malo
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Lopine su složne samo dok kradu. Pri podjeli plijena ljubav puca
Ma
Marson
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Toma je priča za sebe... A Bero čuveni je ljiga nad ljigama.
Dk
Deaktivirani korisnik
2.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije znao voditi slabi SDP a VODIO BI ZAGREB ...haloooo daj se saberi.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .