Obavijesti
Komentari 19
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ma
Auto?? to je bio auto prije 30 godina..a sad je opasnost na cesti
DiSiBioKadMeneNijeBilo
a tribalo bi nekad povirit i stanje tekucine, nebi bilo lose... al definitivno od svih su mi najjaci djedice s golfom 3 kojem skripi remen
Dk
stara karampana... kako to uopce prolazi tehnicki...
Dk
DiSiBio, golf voze dica kao ti , dedica si moźe priustiti malo udobniji auto .
Dk
Oce radnici tommy dobit povisicu za gasenje? 😂
Ns
Ovi fauvei ovako dime zadnjih 100 tkm, al ovaj put je prisutna vatra. .ebi ga
Ambiss
Pa to je počelo sad malo češće se auti zaspale u vožnji... Tko je tu kriv?
mT
Svaki vento vozi blento😂
gn
ovo nije auto i neznam samo kako prolazi tehnicki. Ako nemas novaca za noviji nemoj ni voziti.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .