Samo Hrvat zapeo. Svi ostali stoje jer im je ćejf, pa uživaju...
Z1
ZEKO_10
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
10 cm snijega i zastoj, ljudi su stvarno u kur..Kaj bi bilo da padne snijeg od prije cca 30 godina svi bi pomrli!!
Dk
Deaktivirani korisnik
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa čekaj ,zar ovi rvati kad negdje vani zapnu ili kad nešto nije kako treba imaju potrebu se jadati u 24sata, jel?Ajde odhe bite tamo gdje ste pošli i kuš
Dk
Deaktivirani korisnik
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
To su kao i kod nas,najavljuju oluju,ne vrijeme,preporuke da se ne ide na put i onda baš taj dan ljudi odaberu da je idealan za put i onda se čude kad zapnu u p
rometu radi vremena,ali očito takvi nisu samo zapeli u prometu nego i u glavi
Prikaži još ↓
do
dobro.jutro
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Zamisli sad u Tesli 😂
j5
jim 55
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
i onda se ovi u Gazi žale da im je teško.Izdrži, naše molitve su za tebe. Nadam da da će sve dobro proći
mu
muckodubremamic
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Boli me ona stvar
HC
HR-CRO
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Čekaj i šuti. 😁
do
donatien
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema vode, a vidi snijeg pada li pada...teško je biti moderni čovjek.Samo neka je benzina da se ne smrznete.
br
branimir220250
18.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
nek je zapea, ko mu je kriv, što nesluša tv pa nebi tute sta😂😂😂😂😂
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .