Želimo ti dušice, da ti bude lijepo u vrtiću. Vjerujem kako ćeš steći prijatelje i igrati se. ❤️
Dk
Deaktivirani korisnik
12.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nadam se da će se sa tom praksom nastaviti i kad prođu izbori i da će konačno u ovoj napačenoj zemlji i druga djeca i odrasli invalidi početi živjeti bolji i sr
etniji život.
Prikaži još ↓
mu
mudrac22
12.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Dragi Ante , kad bi samo znao koliko prijatelja imas diljem Hrvatske . Sretno ti u vrticu .
Eg
Egzorcistxxx
12.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bogu hvala
Va
VauVauVauVau
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Moje je dijete cesto po bolnicama zbog cega mu nedostaju određene socijalne vjestine, a najteze od svega mu pada ste se ne igra sa prijateljima iz skole. Ako di
jete nije destruktivmo, MORA pohođati kolektiv kada god mu to zdravlje dopusta!
Prikaži još ↓
Old Kresoje
12.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je priča od koje te stvarno stegne oko srca
barbiii
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakav prijatelj, vidili se prvi put u zivotu
co
corluka.duje
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bas lijepo od Malog Simuna, prava gesta velikog srca. Neka sreca prati njihovu prijateljsku vezu!
ma
mars7
12.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo ante bas lijepa vijest u moru losih vijesti napokon nesto pozitivno svaka cast
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .