Obavijesti
KOMENTIRALA JE I BETONSKU PLAŽU Vidjelica iz Međugorja: Vidim i čujem Gospu, demone baš i ne
Komentari 261
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

KusNjega
Osoba koja ima uknjiženu kuću na sebe i muža kaže da ništa ne zna, tj. ne govori istinu, ja ne vjerujem više ni riječi. Ne uzimaj gospino ime uzalud gospođo laž Prikaži još ↓
Dk
posao s demonima se manje isplati nego s gospom
sk
Mora bit da je gospa izlila beton ispred njene kuće na plaži
Sp
Hercegovacka posla.Ali jedno im se mora priznat a to je da su sposobni i govno u foliji prodat.Medjugorje je najveca prevara u novijoj povijesti.
Pa
Nije ova vidjelica luda dok ovi koji placaju nisu normalni!!!!!!!
Dk
Znači ove koji glume da je u njih ušao sotona je okarakterizirala kao - psihički bolesne (glumce) a za sebe kaže da priča sa Gospom i sotonom ali onda nije psih Prikaži još ↓
BabaYaga
A znači sad i dijagnosticira psihičke bolesti.... dr. Vukušić, uz Mirjanu i Anu ostat ćete bez posla 😀
Dk
I ja puštam čudne zvukove poslije graha, pa se ljudi oko mene zgražaju. Pogotovo ako usput kontaminiram zrak.
Dk
Zao mi je samo ljudi koji ovim varalicama vjeruju
Dk
Se Gospa zove bankomat?
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .