Vjetar ruši stabla u Zagrebu: 'Palo mi je pred očima, moglo je i na mene. Vozač auta je dobro'
Dogodilo mi se pred očima, odmah se oglasio alarm, a otvorili su se i zračni jastuci. Vozač je izašao, dobro je, govori nam prolaznica koja je svjedočila nesreći u Gajnicama