Kako odmah skoci,a kad padne barel onda pomalo haha zivjela rvatska
ti
teorije istine
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Hah i onda za 2 tjd.ce bi naslov.."pojeftinjuje gorivo za 2 centa" koji igrokaz....
Grofff
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ratni profiteri!!!!
Dk
Deaktivirani korisnik
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Korak naprijed, dva natrag, tako i cijene cent dolje a pet gore.
nori 🖖
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
1 dole pa 5 gore !
Dk
Deaktivirani korisnik
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Sveopći njihov igrokaz ne prestaje.
Ma
MateoIvan74
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
kada pojeftinjuje onda je to za 1. cent a kad poskupljuje onda odmah za 4.centa, znaju lopine iz hdz-ea dobro računati.
samocenzura
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
varate nas tankeri ne mogu doci koliko je tih tankera unisteno,uvjek nadete neku spacku.
Ma
Maxitron
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Imam pitanje za sve koji prenose opetovano lupetanje "da nije vladinih mjera" kaj je uopće posel vlade ako ne dobrobit stanovništva?? No dobro ,ovo je ipak hrva
tska pa vlada kolko smo do sada vidjeli, ima i drugih poslova ,kak smobili svjedoci o 30-tak ministara!!
Prikaži još ↓
zu
zutizgzg
29.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Cisto ratno profiterstvo,sta je onaj 1 tanker bio za cijeli svijet?Kakve oni nama price,propagandu prodaju pa to je trqgedija
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .