Moglo se do Sanaderove selendre napraviti ulaz na autocestu bez projekta, a što vama znače obećanja 20 godina. Glasujte i dalje za ZNA SE
scythe
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Spojna cesta od Ravče do magistrale svakako je strateški interes; ne samo Hrvatske, već i Europske Unije. I zato ovo okupljanje treba spontano poduprijeti ... S
vi smo mi tunel...
Prikaži još ↓
petar10_1
27.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema tome dugo kada su taxisti radili prosvjede hdz-ovi novinari i urednici nazivali su ih teroristima i divljacima koji ogranicavaju slobodu kretanja. Pokazalo
se da su prosvjedi bili opravdani- strana korporacija radeci u hrvatskoj nekoliko godina i ne placajuci pri tom lipe poreza jos je nagradjena i legalizirana dobivsi pri tome ogromno turisticko trziste na dlanu.
Prikaži još ↓
_Varešak_
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Dobro im je ono buši tunel ne kurve.
jb
joja_bombas
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
neka će to značit za vrgorac i okolicu. meni je drago zbog toga. ali koji kufer spominjat da će to koristit hercegovini? do kad bi Hrvatska ribala ulagat da bi
hercegovina napredovala? nek ulažu dodik, komšić, čović i ostala mafijaška kompanija.
Prikaži još ↓
mi
mihic82
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A gledajte da vam pametni zupan Boban nije tunel sv Ilija prestao naplaćivati i tako izbio 50 mil kuna godišnje koja su se mogla koristiti za izgradnju drugog t
unels, pa onda tunelsrina njih dva za treci ....samo glasajte za adeze
Prikaži još ↓
ninorasic
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Odličan clanak jos da zna netko na mapu otici i nacrtati ljudima da se vidi koliko se toga dobiva tim tunelom i staviti u clanak da ovi kvazi hrvati ne seru ovo
liko po komentarima... A ne znaju ni di je vrgirac nit ravca a na more idu u kranjske toplice
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Da su poceli sami kopat jos od austrougarske, do sad bi ga zlicom iskopali.
Jedan_dečko
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
HDZ 2009. godine počeo graditi važnu cestu. Nisu još napravili ništa, a ljudi i dalje glasaju za njih ...
Smoke_on_the_Water
26.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Sekta MOST i njihove glupotvorine. Samo imbecili stavljaju u istu ravan tunel Sv. Ilija i ovu niš' korist.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .