Pa koja sramota od ovrhovoditelja i ove države. Isti ovi ovrhovoditelji običnom građaninu nakon dvi rate odmah isključuju struju, a misec dana nakon toga i ov
ršu istu tu osobu, ovom kriminalcu daju još dana da plati dugovanje SRAMOTA I NJIH I MAMIĆA šta se doveo u tu situaciju.
Prikaži još ↓
F***** Noob
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa niti ja ne pušim takve forice. Hvala na razumijevanju
sanoborusrcu
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Molio bih 24 sata da otvore 060 liniju da skupimo novac da se plati struja za ovog nadasve velikog RVATNU.
to
tom1slav
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Dosadni ste vise s tim clancima, da lopovi koji imaju vise od drzavnog proracuna nemaju para na racunu..gluposti piaete!kako vam se samo da tako pisat!?
CR
CROgangster
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Kompić Šuker če dat kune ili možda neće...:
Dk
Deaktivirani korisnik
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Jeli to vic dana ili?
Hiroo_Onoda
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Država slugu i gospodara. Ovi drugi mogu ubit, pokrast, premlatit, silovat. Državni aparat je na njihovoj strani. . . . A ovi prvi mogu jedino (još uvijek) klju
cat po forumima i istresat svoj gnjev. Ali samo do određene crte - jer državni aparat nikad ne spava! Osim toga - stanje je stabilno!
Prikaži još ↓
nestimene
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja bi mu uletio al se bojim da bi prošao kao Šuki 😂😂
x00x
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
ma sam nek dodje na salter i objasni da nije on, vec neko vrijeme ne pali struju jer je u gostima
ut
utorkaši
27.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto to ne plati Dinamo? Pa vlaljda je to Mamić zaslužio.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .