To sam negdje čitao da "provideri" interneta, nemaju razloga da ne ubrzaju internet. Mogli bi povećati sve tri različite brzine, ali ne žele.
de
deSSy
27.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
eh, nije da ne zele bas.... jer da ne zele, onda nebi vidio 4G mrezu, onda nebi postojao ADSL itd. Problem je u DSL-u/optici odnosno u prijevodu opticki kablovi
, nije samo do njih, HAKOM im brani jer t-com ne zeli ostalima iznajmljivati ili prodati kablove, iz tog razloga se vrtimo u krug. Dakle, ne mislim da bas ne zele..... ali isto tako mislim da bi cijene bile paprene (imas na HAKOM-u rasprave pa vidi predvidene cijene za FTTH/C i DSL).
Prikaži još ↓
Cp
CptNemo
29.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
T-com NIJE VLASNIK TK mreže nego PRETPLATNICI. To jest svi oni koji su kupili telefonsku liniju od njih u zadnjih 70 godina. Piše ti lijepo u ugovoru. A to što
bi se švabe htjele i toga dočepati za 50 lipa pa izmišljaju nebulozne razloge - to je već za puno opširniji tekst o tome ZAŠTO našim "providerima" koji to u stvari i NISU - nego samo filijale t-lopovcoma PAŠE da ostane brzina ovakva. Osim VIP/B.neta koji JEDINI ima svoju infrastukturu , ali NAŽALOST i dalje ovisi o onim (dodaj ovdje uvredu po želji - svaka je točna) i Mudriniću za pipeline prema van.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .