Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ti
Sto se tice telekomunimacije opcenito u "banani" smo kao i citava drzava...sramotno je to sto placamo jedan od naj skupljih interneta u europi a istovremeno imamo jedan od naj losijih....a da ne otvaramo temu o radnicima u telekomunikacijskim mrezama i njihovoj ljubaznosti
pa
slažem se toliko su ljubazni da mi je neki dan lik spustil slušalicu a prije toga je rek: ko ju jebe nek zove opet??! ostala sam u šoku i da sam ga opet dobila Prikaži još ↓
grof_dracula
Eto juče mi poslali kooperantsku tvrtku di radnici dobiju minimalac, jer se ovima iz tcoma neda prljat ruke... zamjenili su kabel od stupa do stupa iz kojeg je Prikaži još ↓
de
Nez, to za tehnicku sluzbu se i ne bih bas slozio.... na t-comu sam i zvao sam ih par puta, jednom kada je linija bila u kvaru, dva puta kada se pokvario router Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .