Sto se tice telekomunimacije opcenito u "banani" smo kao i citava drzava...sramotno je to sto placamo jedan od naj skupljih interneta u europi a istovremeno imamo jedan od naj losijih....a da ne otvaramo temu o radnicima u telekomunikacijskim mrezama i njihovoj ljubaznosti
pa
paulich25072009
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
slažem se toliko su ljubazni da mi je neki dan lik spustil slušalicu a prije toga je rek: ko ju jebe nek zove opet??! ostala sam u šoku i da sam ga opet dobila
hebala bi mu sve po spisku, a kaj je najgore onda bi ljepo dobila 800 kn kazne za nanošenje duševnih boli na radnom mjestu pa di tog ima??? samo kod nas :/
Prikaži još ↓
grof_dracula
26.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Eto juče mi poslali kooperantsku tvrtku di radnici dobiju minimalac, jer se ovima iz tcoma neda prljat ruke... zamjenili su kabel od stupa do stupa iz kojeg je
curila voda koliko je bio loš i ispucan... do tada je bila brzina 0,5 mb nakon toga 2,5 mb.... naravno to nije jos to ali to samo govori o infrastrukturi ht-a i da porade na tome imali bi sigurno još brži internet ...
Prikaži još ↓
de
deSSy
27.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Nez, to za tehnicku sluzbu se i ne bih bas slozio.... na t-comu sam i zvao sam ih par puta, jednom kada je linija bila u kvaru, dva puta kada se pokvario router
, par puta kada sam se raspitivao za neke usluge i sl. Ugl, tehnicarima nije dugo trebalo da dodu, a osim toga, bili su ljubazni, odgovarali na pitanja bla bla (kako ovi na telefonu, tako i osobno kada su dosli doma).
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .