Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

pR
to sve zbog tulavog HAKOMA, pa t com bi mogo sagradit novu strukturu ali naravno nemoze jer bi i drugi morali isto, jer bi tcom onda ima prednost, a i da naprave morali bi iznajmiljivati a to im se nebi isplatilo
zvzmir
ovo je vrhunac idiotluka. oni koji bi mogli dat brži internet, ne smiju jer onda guše konkurenciju. mislim, pa jebe mi se za konkurenciju, ak ne mogu dat bolje, Prikaži još ↓
Cp
Nnije točno - ne ŽELE je dati jer bi onda morali odgovarati za kvalitetu mreže koja je krama kod T-lopovcoma. Paše im više bezobrazno preskupo naplaćivati prema Prikaži još ↓
St
A šta misliš šta svi ostali i rade nego iznajmljuju infrastrukturu od t-coma? Ne postoji niti jedna telekomunikacijska firma u hrvatskoj koja je vlasnik svoje i Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .