to sve zbog tulavog HAKOMA, pa t com bi mogo sagradit novu strukturu ali naravno nemoze jer bi i drugi morali isto, jer bi tcom onda ima prednost, a i da naprave morali bi iznajmiljivati a to im se nebi isplatilo
zvzmir
27.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
ovo je vrhunac idiotluka. oni koji bi mogli dat brži internet, ne smiju jer onda guše konkurenciju. mislim, pa jebe mi se za konkurenciju, ak ne mogu dat bolje,
nek se ukinu. sad mi moramo imat govno od interneta zbog nekih operatera koji ionako nemaju svoju mrežu
Prikaži još ↓
Cp
CptNemo
29.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Nnije točno - ne ŽELE je dati jer bi onda morali odgovarati za kvalitetu mreže koja je krama kod T-lopovcoma. Paše im više bezobrazno preskupo naplaćivati prema
le brzine. Manje problema imaju.
Prikaži još ↓
St
StefanTumpa
29.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
A šta misliš šta svi ostali i rade nego iznajmljuju infrastrukturu od t-coma? Ne postoji niti jedna telekomunikacijska firma u hrvatskoj koja je vlasnik svoje i
nfrastrukture osim t-coma i svi iznajmljuju odašiljače od t-coma, sad u kojem broju i gdje ovisi o tome kolko love imaju za izdvojit. Trenutno je T-com najjača mreža u hrvatskoj možete srat po njima kolko hoćete, osim u područjima gdje je iskon dostupan.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .