Znači na tome mjestu svake godine ista stvar!! treba nekoga kazniti...
gr
grabagraba
15.3.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
U biti, svake godine po nekoliko puta ;-)
Valjda dok netko smrtno ne strada na autocesti radi dima, oni ce paliti. Treba im "udariti" kaznenu odgovornost radi
izravnog dovodjenja u opasnost ljudskih zivota. Ne znam jel ti ljudi razmisljaju svojom glavom
Prikaži još ↓
gorillaz
15.3.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Da slažem se :D i sam sam nekoliko puta uletio u dimnu zavjesu i bilo je gusto
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .