Možda najbolji i najistinitiji članak na 24 sata u posljednjih par godina ! Nažalost svi sve to više manje znamo, ali lijeka nema, promjena nema, kraja nema..., a sve nas je manje....Oj hrvatska mati nemoj tugovati...
2 x general
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
ljeka nema je rbitačko tijelo koterijaške zajednice sastoj ise od bosonogih i gologuzih bosanskih hercegovaca ( 300 tisuća ) uhljeb po rodbinskoj, zavičajnoj i
kumskoj vezi kao i 200 tisuća boraca dobro uhljebljenih s privilegijama do trećeg koljena. svima njima država služi kao krava muzara a narod je hrani ( pitanje do kada ) a kad nebu mlekeca bu svašta.
Prikaži još ↓
Mystic.
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Istina. Slazem se.
ab ovo
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
...njemačka i irska će cvjetati
st
stones1990
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema lijeka kad raspravljamo ovakvim načinom iz fotelje. Rumunji su najbolji primjer da ima načina, ali treba izaći na ulice i reći dosta je
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
ajmo biti svi iskreni: uvijek smo takvi bili - klijentelizam, plave kovertice itd i u onoj drzavi i sada. nista se nije promijenilo - samo sto sada nemamo socij
alizam. mi si glave trebamo promijeniti - a to je tesko. sto nas moze promijeniti - generalno smjenjivanje svih kadrova po svim drzavnim institucijama. i drzavnog psihjatra.
Prikaži još ↓
ba
baja88
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Irci bježe u Britaniji i SAD, demografska slika u Njemačkoj je slična kao i kod nas, Nijemci izumiru. Ako je to rješenje uvesti milijun mudžahedina, stotine tis
uća Poljska i Turaka, tisuće balkanaca, Rumunja..... mislim da će imati velikih problema u Njemačkoj i to vrlo brzo.......
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
ha, gledajte ljudi. htjeli smo otvorene granice i liberalni kapitalizam jer nas je onaj sistem sputavao = sad imamo slobodan protok roba i ljudi. a sto ste misl
ili - vi mozete svugdje i imati drzavu samo eksluzivno za vas??? ha ..... znate onu "Be carefull what you wish for".
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
necu sad sebe reklamirati ali ja sam vec 90-tih imala spulijus da ce to ici tim smjerom. demagogija se sada, tako 90-tih i godine prije nije nista promijenila.
kako to mozes skuzit? ja sam 90-tih bila protiv rata i tada su me svi prozivali anti-HR. zasto sam bila protiv rata? ne zato sto ne volim HR nego zato sto sam imala spulijus da ce se dogoiti upravo ovo - demagogije "bratstvo i jedinstvo" su bile zamijenjene sa "domoljubljem" a ovo sad sa multi-kulti frzama. ne mislsi isto svi te sikaniraju; e upravo ovo sikaniranje ti je najbolji indikator da sa sistemom nesto ne valja. sto znaci - demagogija se bilo kakva siri da bis e ovce smirle a gore na veliko kralo. toliko.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Moja poanta: treba se kloniti bilo kakvih demagogija. i onaj koji ce se fokusirati iskljucivo prvo na ekonomiju i izborni sistem BEZ zazivanja bilo kakvih nacij
a, -izama i crkvi ne znam cega = taj znas da je pravi izbor. Sve ostalo ? Opijum za mase ;-)
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
hvala. ja dodatno uvijek svima preporucjem Kusturicino "Podzemlje" - film brilijantno prikazuje upravo to manipuliranje demagogijama. savrsenstvo je pronaci "za
jednickog neprijatelja" onda sve ide ko' podmazano . vec isprobana medijska politicka taktika .... ono sto je nekad crkva radila - svaljivanje griznje savjesti kroz grijehove to danas rade liberali - spomenes "domaca ekonomija" odmah si klasiran kao nacionalist .... sve jasno.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .