Kakav lik, katastrofa :(, sto nam od zemlje napravise, tugo moja
2 x general
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
što si veći propalica i niš koristi lik ovje ti je bolje. pogledaj oko sebe, čista istina. koliko ih samo ti poznaš??
DT2311
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Jučer su jeli na naš račun u Banjolama kod Skoke i boli ih kur.c. Nisu niti pitali koliko je račun, a crni automobili i policijska pratnja parkirani po ulici i
jedva prođeš. Da nisam imao djece u autu bi im sa mojim pokosio njihove pa neka se naplaćuju od osiguranja, tako i tako sam bio sa radnim autom Peugeotom 106 iz 96-te. U bi rikli da sam to napravio haha. Cig.ni.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .