Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Lun@777
Žao mi je ali novinar Rašeta je u pravu. Sve mane, boljke vladajućih nabrojio je, i sve je istinito. Nepotizam, klijentelizam i uhljebništvo cvatu, caruju u Hrvatskoj, to je rak rana našeg društva, zbog čega sve više mladih napušta zemlju. Pitam se tko će puniti državni proračun? Premijeru ne šire novinari pesimizam, novinari pišu istinu, pred kojom vi zatvarate oči. Točno je da je narod depresivan, pesimističan, ali to je zbog lošeg životnog standarda, kojeg vi uporno negirate, jer vjerojatno polazite od sebe i svojih ministara,a vama je jako dobro. Niste niti svjesni (ili ne želite biti) kako gro ljudi loše živi, a to su umirovljenici, blokirani, ovršeni, ljudi na minimalcu, ljudi koji rade, ali zbog malih primanja ne mogu preživjeti ovu skupoću, zbog čega i odlaze. Ajde jednom posjetite pučke kuhinje, socijalne dućane pa se uvjerite sami kakvo je stanje u "vašoj" zemlji. Lošim radom, odnosno neradom, lošim zakonima, korupcijom i kriminalom, klijentelizmom, nepotizmom i uhljebljivanjem podobnih a nesposobnih kadrova na važeća mjesta i sami ste dosta doprinjeli za takvo stanje u Hrvatskoj! Zato se ne čudite što vas novinari prozivaju.
Ff
Slažem se potpuno samo da taj isti rašeta i njegov prijatelj klauški nije nikada ništa napisao protiv Milanoviča i sdp , iako je onda situacija bila ista,slična Prikaži još ↓
Lun@777
Nije baš tako, znao je Klauški opaliti i po Milanoviću, slažem se ne toliko kao po HDZ-u, ali bože moj, pa HDZ vlada već preko 20-tak godina i puno veća sran.a Prikaži još ↓
ARMAGEDON
Bravo Lun@777 U glavu ..sve do rijeci ++++
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .