Ratovi i katastrofe se nastavljaju i pod njegovom vlašću, samo nastavlja Bidenom posao a dobio je simpatije mnogih preko ovih medijskih hvalosspjeva i njegovoj žestokoj borbi protiv ''zla''. Mediji od najvećih kriminalaca stvore ''good guy'' imidž. A ovaj će samo ratovati i sjbat europu i ostatak svijeta.
Ma
Madness2
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo suprotno, većina medija uključujući i ovaj portal su negativno nastrojeni prema Trampu
Dk
Deaktivirani korisnik
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Rekao je da u Gazi masakr prestaje za par dana da ce bit objavljeno,a vidim da je Satanyahu u panici..
le
ledybugy
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo ti se čini. Ali na kraju on ispada ''heroj'' među ljudima. A to je cilj napraviti, da ima podršku mase, a onda može raditi raznorazne nebuloze jer ga masa
voli. Istina da naši mediji a i američki pišu negativno o njemu a na kraju ipak ispadne miljenik jer ljudi nemaju nikog drugog na izbor osim dva užasna kandidata od kojeg jedan ispada kao ''žrtva'' jer se lažno povlači po sudovima i dižu izmišljene optužnice kako bi se činilo da se on bori proti neke ''više'' sile. Dok u stvari on je najutjecajniji lik tamo kao i svi političari, ne može im nikaav sud ništa, sve je to gluma kako bi pridobili simpatije ljudi.
Prikaži još ↓
le
ledybugy
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mjerilo21230 Trump je to rekao? daj link ili nešto... koliko ja znam on je najveći zagovornik rata u Gazi, financira izrael već godinama kao i svi američki boga
tuni do sada. Neće se ameri s izraelom odreći Gaze nikada dok ne dobiju vlast. A kada dobiju vlast onda će reči da je Gaza ''slobodna'' i samostalna.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kazu da je u newsmaxu izjavio to,ima od neki dan video koji je Trump objavio na svojoj drustvenoj mrezi truth social gdje Sach kritizira Netanyahua da je uvuka
o Ameriku i beskrajne ratove na bliskom istoku i da je on kakk kaze "dark son of the b..."
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zbog tog je Netanyahu odgodio odlazak na inauguraciju,ovaj Trump je skroz nepredvidiv
le
ledybugy
14.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
To su priče za malu djecu. Poznavajući ameriku oni su puni laži i raznoraznih trikova a ako malo razmisliš... oni ratove sa muslimanima vode još od 2001. ako ne
i ranije. I da se sada odreknu nečega i sjbu natenjahua (koji je u stvari američka kreacija) malo vjerojatno. Zvuči kao dobra priča, ali ne živimo u takvom svijetu. Još jedna lažna nada. Netko je bio lijepo rekao ''Izrael je zapravo najveća američka vojna baza'' :P
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .