Gori su ovi doktori koji ga pristaju operirati, on je bolestan i čak ga shvaćam, ima iskrivljenu sliku koju se treba liječiti ma drugi način, ali taj doktor koji mu izvadi rebra ja bi mu oduzela licencu.
Zeleni_Zub
8.12.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo tako
Dk
Deaktivirani korisnik
8.12.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
I ja bih "oduzeo licencu" onom koji mojoj ženi prodaje potkoznakoji par cipela....
ub
uboica
8.12.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako je on uredno platio operaciju.doktori ce mu uredno uzet lovu i jos vise ga pribliziti smrti..briga njih
pg
prvi general
9.12.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Bog je izvadio rebro Adamu i od tog rebra stvorio Evu. Vađanje rebara se otad smatra svetim djelom na slavu Svevišnjega i apostolskim djelovanjem u čast stvorit
elja neba i zemlje! Čak da zli ateisti i oduzmu doktorima licencu, oni su tim svetim činom vađenja rebara već zaradili mjesto u beskonačnosti kao sveti ljudi! Uostalom, razmisli zašto se najveća bolnica u Hrvatskoj zove upravo "Rebro"!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .